Koncert Flamenco wraz z Compańia Flamenca Los Payos i artystami hiszpańskimi. Filharmonia Kaszubska 19.01.2018.
TABLAO FLAMENCO BERLIN 15.12.2017.
Koncert i warsztaty flamenco w Zaklikowie 08.10.2017.
OPERA LEŚNA
GRUPA FLAMENCO LA PALOMA WYSTĄPIŁA W SOPOCKIEJ OPERZE LEŚNEJ PODCZAS KONCERTU INAUGARACYJNEGO "GALA HISZPAŃSKA" 7 MIĘDZYNARODOWEGO FESTIWALU SOPOT CLASSIC 30.07.2017.
TABLAO FLAMENCO Z OKAZJI 25-LECIA SZKOŁY JĘZYKOWEJ WELL Z GDAŃSKA. WYSTĄPILI: ANIELA MIKUCKA (ŚPIEW,TANIEC, PALMAS), YOUMIKO LA PALOMA (TANIEC), TOMEK SKŁODOWSKI (GITARA). 03.09.2017.
POKAZ FLAMENCO I WARSZTATY DLA MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH
W BOJANO k/ GDYNI  SIERPIEŃ 2017   FOT. LESZEK SPIGARSKI
CARAWANA BANDA 18.08.2017. - PEŃA FLAMENCA LA PALOMA WSPÓŁORGANIZATOREM KONCERTU GRUPY CARAWANA BANDA, KTÓRA PREZENTUJE FUZJĘ MUZYKI BAŁKAŃSKIEJ I HISZPAŃSKIEJ TWORZĄC MUZYCZNO-TANECZNY PERFORMANCE.
POKAZ FLAMENCO GRUPY LA PALOMA W RAMACH FESTIWALU LITERACKI SOPOT 2017 ZWIĄZANEGO W TYM ROKU Z LITERATURĄ IBERYJSKĄ 17.08.2017.
PROJEKT JA - WARSZTATY FLAMENCO, IMPROWIZACJI TANECZNEJ I ODDYCHANIA
W TAŃCU. I i II EDYCJA WEEKENDU KOBIET W WIERCHOMLI 29.09-01.10.2017. PROWADZENIE: YOUMIKO LA PALOMA.
LOS BOMBEROS - WYSTĘP WRAZ Z ZESPOŁEM LOS BOMBEROS PODCZAS FESTIWALU STREET OF SPAIN 2018 W SOPOCIE 29.08.2017.
ZAROŚLAK - WARSZTATY FLAMENCO DLA DZIECI I MŁODZIEŻY W EKOLOGICZNEJ WIOSCE DZIECIĘCEJ ZAROŚLAK. PROWADZENIE: YOUMIKO LA PALOMA 25-26.07.2017.
HISZPAŃSKA GRA MIEJSKA 16.07.2017 WSPÓŁORGANIZOWANA Z POLSKĄ FILHARMONIĄ KAMERALNĄ W SOPOCIE
HISZPAŃSKA FIESTA WAKACYJNA 16.07.2017 NA ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO I WAKACJI Z FLAMENCO 2017.
WAKACJE Z FLAMENCO 2017 - WARSZTATY Z ANIELĄ MIKUCKĄ
FLASH MOB 8-16.07.2017
14.05.2017 TABLAO SOFIA PIROK
Tablao Flamenco na którym wystąpiła po raz pierwszy w Trójmieście SOFIA PIROK i wspaniali polscy artyści: tancerka i śpiewaczka ANIELA MIKUCKA i ANDRZEJ LEWOCKI (gitara i śpiew).
Peńa Flamenca La Paloma organizatorem Tablao, którego gośćmi byli warszawscy artyści flamenco Aniela Mikucka, Kasia Kubicka, Ola Sokołowska i Kuba Wagner. 02.04.2017
Koncert w Olsztynie "CAMINO FLAMENCO: KADYKS-SOPOT-OLSZTYN Y ATRAS" Klubogaleria SOWA
Peńa Flamenca La Paloma organizatorem koncertów
"CAMINO FLAMENCO: KADYKS-SOPOT-OLSZTYN Y ATRAS"
Alejandro Silva (Kadyks) - śpiew, Magdalena Faszcza (Olsztyn) - taniec,
Damian Kowaliński (Wrocław) - gitara, Youmiko La Paloma (Sopot) - taniec.
Recital gitary flamenco "Dos Recuerdos" w Peńa Flamenca La Paloma 09.01.2017. 
Peńa Flamenca La Palama organizatorem sopockiego Tablao Flamenco. 
Alejandro Silva (Kadyks) - śpiew, Damian Kowaliński (Wrocław) - gitara, Youmiko La Paloma (Sopot) - taniec, Luiza Romanowska (Gdańsk) - taniec. 11.11.2016 
Peńa Flamenca La Paloma - współorganizatorem Festiwalu Streets of Spain Sopot 13-14.08.2016.
Fragmenty koncertu flamenco "Andaluzyjska Noc" Gdański Archipelag Kultury-Stacja Orunia 29.07.2016
ALBUM FOTO - SPEKTAKL OPERY WROCŁAWSKIEJ
"ZARZUELA - HISZPAŃSKA NOC Z CARMEN"

z udziałem Youmiko - WROCŁAW 18 czerwiec 2016.
Premiera wielkiego widowiska Opery Wrocławskiej "Hiszpańska Noc z Carmen - Zarzuela Show". Spektakt produkcji hiszpańsko- polskiej wystawiono na stadionie we Wrocławiu dla 25 tys publiczności (Wrocław- Europejska Stolica Kultury). Przez tydzień najlepsze, wybrane polskie flamenkity ćwiczyły pod okiem wielkiego choreografa Manuela Segovii i Nadi Mazur! Próby w dzień i w nocy, rano i w południe! Scenografia przypominała miasteczko- fragment hiszpańskiej Sevilli. Nasze choreografie pokazywane były na kilkupoziomowych platformach, na 7 scenach o pow 3000m2. Była to piękna przygoda i wielki zaszczyt tańczyć u boku artystów, muzyków, światowej sławy śpiewaków operowych, 250 osobowego chóru, orkiestry i baletu Opery Wrocławskiej oraz tancerzy hiszpańskich Cia.Iberica de Danza a także tańczących koni Karoliny Wajdy.
Spektakl z udziałem Youmiko Compaña Repente "¡Anda!" Polska, Hiszpania.
Międzynarodowy Festiwal Teatrów Plenerowych FETA lipiec 2014
i Teatr Leśny lipiec 2015.

Spektakl Anda miał swą premierę na Międzynarodowym Festiwalu Teatrów Plenerowych i Ulicznych FETA 2014. Spektakl plenerowy w którym udział biorą artyści, aktorzy i performerzy, tancerze flamenco, muzycy z Trójmiasta i Andaluzji. Widowisko zabiera nas w podróż do Hiszpanii, kraju, który fascynuje malowniczością i egzotyką, urzeka swą sztuką, historią, krajobrazami. To wędrówka - przez Hiszpanię, ale też przez sen i jawę, przez różne momenty i zakamarki ludzkiej duszy... Wędrówka, w której towarzyszymy Don Kichotowi. Historia ta opowiedziana jest głównie śpiewem, tańcem, muzyką, obrazami, liryczna i zabawna. Jest okazją do konfrontacji z naszymi wyobrażeniami i stereotypami dotyczącymi Hiszpanii i nas samych. Dotyka także codzienności kraju borykającego się z wyzwaniami "ery kryzysu ", odzwierciedlającego problemy i dylematy współczesnej Europy. Widowisko ma formę mobilną. Pomiędzy scenami odbywającymi się stacjonarnie spektakl przemieszcza się do kolejnej lokalizacji w formie pochodu/parady prowadzonej przez postacie Don Kichota i Sancho Pansy. Bardzo dużą rolę w przedstawieniu pełni wykonywany na żywo śpiew i taniec flamenco.

CHOREOGRAFIA I TANIEC: Beata Tyszka Jan Odjas Katarzyna Umławska Zuzanna Hyrcza
AKTORZY: Marcin Wróbel - Don Kichote Radosław Czerniawski - Sancho Pansa
ŚPIEW: Jesus Sallabera Katarzyna Jackowska
TRĄBKA: Dawid Lipka
TARABANY: Jakub Porębski Kacper Dominikowski Małgorzata Podjacka Sławomir Porębski Szymon Porębski
Scenariusz i reżyseria: Sławomir Porębski Scenariusz i opracowanie muzyczne: Katarzyna Jackowska Konsultacje muzyczne: Jesus Sallabera
TABLAO FLAMENCO WARSZAWA 23 maj 2015
taniec: Youmiko La Paloma, Dagmara Bagińska, Magda Faszcza
śpiew: Mateo Gallito gitara: Tom Skłodowski

7-8 MAJA 2016 Peńa Flamenco La Paloma Sopot NIEPODLEGŁOŚCI 646A
Z radością zapraszam na warsztaty
TAŃCA I ŚPIEWU POR FIESTA, które poprowadzi MATEO GALLITO
- świetny muzyk, pianista i od wielu lat również tancerz i śpiewak flamenco. 
Mateo Gallito kształcił się w Maladze, Sevilli, Jerez de la Frontera u Juan Parra Morón, Ramón Martinéz, w Akademii CONTRATIEMPO. Założyciel zespołu REMEDIOS.

Zapraszamy na koncert flamenco i fiestę La Noche Flamenca.
Zatańczą Youmiko La Paloma, Luiza Romanowska, Mateo Galitto!
Już 8 kwietnia o 20!

Flamenco, reggae, samba i inne rytmy. Na BENEFISIE Rodrigueza wystąpili The Rockas, Peńa Flamenca La Paloma, Kipi Samba, CAFE Y SON, Remont Pomp, Volodymyr Bilokur i Taraban. 12.02.2016

HISZPAŃSKI ŚPIEWAJĄCO - nauka języka poprzez śpiewanie hiszpańskich piosenek. Zapraszamy na  cykliczne warsztaty.

Tancerki FLAMENCO LA PALOMA wzięły udział w koncercie charytatywnym FLAMENCO Z POMPĄ

Serdecznie zapraszamy na FLAMENCO Z POMPĄ. Występ grupy tańca flamenco La Paloma i niezwykłe koncerty charytatywne z których dochód przeznaczony zostanie na zakup POMPY INFUZYJNEJ dla dzieci z Hospicjum w Gdyni. Przyjdźcie! Włączcie się do akcji. Będą ciekawe licytacje, loterie, pyszne ciasta i ciasteczka, ręcznie robione świece i inne rękodzieło. Najbliższa sobota karnawałowa w Instytucie!!! Koncerty z myślą o chorych dzieciach.

Świąteczny koncert The Rockas + Peńa Flamenca La Paloma + Taraban Klub UCHO Gdynia 18.12.2015

Warszawskie Tablao Flamenco 15.11.2015

"Obrazy Ogniem Malowane" PERFORMANCE FLAMENCO z udziałem Youmiko (taniec), Rodriguez Porębski (cajon), Małgorzata Podjacka (palmas) oraz grupa Tarabany(bębny). Historia opowiedziana tańcem, muzyką i płonącymi obrazami. Obrazy Ogniem Malowane to plenerowa akcja artystyczna, której motywem przewodnim jest ogień i światło zastosowane jako element instalacji rzeźbiarskiej, aranżacji przestrzeni czy działań teatralnych. Po raz pierwszy impreza odbyła się w 1993 r. i miała charakter warsztatów prowadzonych przez nieżyjącego już wybitnego ceramika Edwarda Roguszczaka. Niepoprzedzona żadnymi akcjami promocyjnymi skupiła dużą widownię w bezpośrednim sąsiedztwie instalacji, jak również w oknach okolicznych dziesięciopiętrowych bloków. Tak duże zainteresowanie skłoniło nas do kontynuacji działań i nadania temu wydarzeniu charakteru corocznej imprezy, w której uczestniczy coraz więcej artystów i widzów.
Gdański Archipelag Kultury 24.10.2015
Asturias. Koncert Teatru FlamencoArte. Białobrzegi 2015
Gitara: Andrzej Lewocki Taniec: Youmiko La Paloma
Koncert Teatru FlamencoArte. Białobrzegi 2015
KONCERT TEATRU FLAMENCO ARTE - marzec 2015
Gitara: Tomek Skłodowski, Śpiew: Mateo Gallito
Taniec: Nadia Mazur, Anna Kurzawa, Youmiko La Paloma
Kochani Flamencos!!!

Naładowani pozytywną energią po Festiwalu Flamenco Sopot zapraszamy na kolejny zjazd imprezowo-warsztatowy "KONWENT FLAMENCO".

Tym razem przygotowaliśmy nowe atrakcje jesienne, a gwiazdą KONWENTU będzie wspaniały tancerz z Granady Fran Vilchez!!! 
ZAPRASZAMY! SZCZEGÓŁY W LINKU PONIŻEJ.
Zapraszamy na weekend z Michałem Czachowskim

Kochani Flamencos!!! Naładowani pozytywną energią po Festiwalu Flamenco Sopot zapraszamy na kolejny zjazd imprezowo-warsztatowy "KONWENT FLAMENCO". Tym razem przygotowaliśmy nowe atrakcje jesienne, a gwiazdą KONWENTU będzie wspaniały tancerz z Granady Fran Vilchez!!! Fran Vilchez jest wybitnym hiszpańskim tancerzem, który występował jako solista w znamienitych spektaklach (Carmen, Dialogos Del Amargo, Garnata, Bolero itd) i compańias flamenco,wspólpracował z :Maria Maya, Rafael Aguilar, Juan Manuel Carillo itd. Występował w największych teatrach światowych m.in. Marinsky (San Petersburg), el Teatro de la Opera de Hannover, La Ópera de Munich. Oprócz imponującego dorobku artystycznego Fran jest prywatnie przesympatyczną osobą i doskonałym nauczycielem, który w sposób prosty przekazuje wiedzę. Ma ogromne doświadczenie pedagogiczne i regularnie prowadzi warsztaty na terenie Hiszpanii (Madryt, Granada) i Japonii (Tokyo). A teraz również po raz pierwszy w Polsce (Sopot!). więcej info o Fran Vilchez http://franvilchez.net/index.php/biografia Na ten październikowy weekend złotej jesieni przygotowaliśmy dla Was jak zwykle wiele aktywności w czasie wolnym : 1. Na start fiesta integracyjna:
Bal przebierańców: "Flamenco- Granada- lata 60-te".
2. Grilowane ryby prosto z kutra.
3. Leśne podchody w Trójmiejskim Parku Krajobrazowym - szukanie
zaginionego skarbu z Alhambry
4. Fiesta de Otońo przy cygańskim ognisku w kotle z kiełbaskami chorizo,
patatas w munduras i grzanym winem TINTO CALIENTE :)
5. Dla zahartowanych i odważnych kąpiel morsów w Bałtyku
6. Trekking z kijami Nordic Walking ścieżkami leśnymi lub brzegiem morza
na punkt widokowy w Sopockim Lesie lub na Klif Orłowski.
Plan zajęć i szczegółowy cennik w poście poniżej. Ceny zawierają opłaty za warsztaty z opcją noclegową w Instytucie Spraw Wszelakich (Sopot, ul. 3 maja 69C) oraz aktywności. Warsztaty będą się odbywały pod tym samym adresem. Nocleg jest bez wyżywienia. Piątek: avanzado bamberas 17:00-18:00
medio alboreas 18:00-19:00
basico tientos 19:00-20:00
Sobota: avanzado bamberas 11:00 - 12:00
medio alboreas 12:00 - 13:00
basico tientos 13:00 - 14:00
Niedziela: avanzado bamberas 11:00 - 12:00
medio alboreas 12:00 - 13:00

PEŃA FLAMENCA LA PALOMA SOPOT ul. 3 maja 69c   tel. 791 606 222      email: flamencolapaloma@gmail.com