POKAZY FLAMENCO 
SPEKTAKLE FLAMENCO, SHOW, MAŁE POKAZY,   
ETIUDY FLAMENCO I PERFORMANCE.   

 

  Prowadzimy także działalność komercyjną. W naszej ofercie są pokazy tańca, koncerty, tablao flamenco w naszym klubie lub na innych wydarzeniach kulturalnych, animacje dla dzieci i dorosłych z mini warsztatem tanecznym, pokazy na eventy firmowe, wernisaże, rozmaite uroczystości  i bankiety, festiwale, pokazy w klubie, restauracji, osiemnastki, wieczory panieńskie itp. 

Proponujemy niezwykle widowiskowy taniec, który uświetni wyjątkowy charakter każdej uroczystości i odda emocje ważnych i pięknych chwil w życiu.
  Andaluzyjski, temperamentny taniec podkreśli atmosferę zabawy i sprawi, że goście nie zejdą z parkietu aż do rana. 
  Wszystkie tancerki które biorą udział w pokazach mają bardzo dobry warsztat, doświadczenie i szkoliły się pod kierunkiem doskonałych profesorów flamenco w najlepszych szkołach w Hiszpanii. 
  FLAMENCO – to piękny taniec pełen wyrazistej ekspresji i autentycznych emocji. 
Bywa ognisty, szybki, nastrojowy i zmysłowy. Ręce tancerki poruszają się z niezwykłą gracją, stopy wystukują skomplikowane, dynamiczne rytmy. Barwne szerokie suknie, wzorzyste falbanki wirują wraz z tancerką dodając jej niesamowitego powabu. 

W programie: żywiołowy taniec z kastanietami, nastrojowy, zmysłowy i bardzo kobiecy taniec z wachlarzem w stylu kubańskim, niezwykły pokaz tańca z MANTONEM – olbrzymią chustą z długimi frędzlami, która widowiskowo wiruje wraz z tancerką, ekspresyjny taniec duetu lub kilku tancerek w oryginalnych barwnych sukniach z wzorzystymi falbanami lub w sukni z trenem (bata de cola).

  Repertuar i cenę pokazu ustalimy indywidualnie z każdym klientem w zależności od możliwości finansowych, czasowych, dojazdu, liczby tancerek biorących udział itp. Standardowo proponujemy pokazy ok. 20 minutowe składające się z 3-4 choreografii. Mogą być to też pokazy w kilku blokach. 

  Ponadto w ofercie: nauka kilku prostych kroków flamenco dla wszystkich uczestników, nauka PALMASU – klaskania rytmów flamenco, indywidualne lekcje dla narzeczonych chcących wykonać wspólny weselny pierwszy taniec w rytmie flamenco „Sevillanę” zwaną tańcem kochanków. Do każdego pokazu zapewniamy własną muzykę z płyt CD, profesjonalne barwne kostiumy, uczesania oraz makijaż. Na życzenie organizujemy występ z muzyką i śpiewem na żywo. Gwarantujemy doskonałą zabawę, barwny
i profesjonalny pokaz sztuki flamenco.

Opera Leśna 13.07 2017 Gala Hiszpańska